Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret199340

Anasayfa


     BALONCUK DUVARI SU PERDESİ SİSTEMLERİ

   
Ürün Kodu : BSD 014
Ürün Özellikleri
Baloncuk Duvarı İmalatı
        İncele
 
 
İncele

 Baloncuk Duvarı  nedir, nasıl bir konsepti vardır?

Genel olarak bir akvaryuma benzetebileceğimiz bu sistem, birçok açıdan akvaryumdan farklılık göstermektedir. Muazzam görüntülerin açığa çıktığı bu sistem genel olarak daha az su ihtiyacı, daha az bakım ve su içerisinde dans eden baloncuklar ile akvaryumlardan ayrılmaktadır. Baloncuk duvarları ile stres ve gerginliğinizi atabilir, rengârenk görünümleri ile mekânlarınızı, evlerinizi ferahlatarak yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sistemimiz genel olarak 4 ana parçadan oluşmaktadır.

1)      Baloncuk tankı

2)      Alt iskelet ve kasa

3)      RGB’li renk değiştiren ve uzaktan kumandalı şerit LED aydınlatma

4)      Pompa sistemi

 Baloncuk Duvarı  neden bu kadar tercih ediliyor?

Maalesef stresli ve gergin bir hayatta yaşıyoruz ve bulunduğumuz mekânlarda bizi dinlendirecek, huzur verecek ve rahatlatacak imkânlarımız çok sınırlı. Baloncuk duvarı ise muhteşem görüntüsü ile adeta büyülü bir şekilde mekânlarımıza renk katarken bizlerin bir nebze de olsa günlük problemlerden uzaklaşmamıza yardım ediyor.

Bir diğer tercih sebebi ise evinize, iş yerinize ve ofisinize kattığı fantastik görünümdür. Kendinizi adeta deniz altında hissedeceksiniz. Misafirlerinizin buna bayılacağından emin olabilirsiniz. Sahip olduğu RGB’li LED aydınlatma teknolojisi ile açığa çıkan muhteşem renklere hayran kalacaksınız.

Son olarak ise sistemimizin bakımı çok kolaydır. Nerdeyse bakıma ihtiyaç duymuyor de diyebiliriz. Koku yapmaz, suyu kirlenmez. Su sıçratma ve ortamı batırma gibi bir durum söz konusu değildir.

Firmamız ve Baloncuk Duvarı 

Camlı ve misinalı su perdelerini yıllardır imal edip montaj yapan bir firma olarak bu yeni trend ürünü siz müşterilerimize sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sizlerin ölçü ve isteklerine göre baloncuk duvarınızı tasarlıyor, imalat ve montajını en iyi şekilde yapıyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti için maksimum hassasiyet ile çalışıyoruz.

Baloncuk duvarlarımız 2 yıl garantilidir. Teknik destek ve yeni teklifler için her zaman yanınızdayız.