• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com
Yüzme havuzu kimler yaptırır ve aşamaları nelerdir

Türkiye’nin Her yerinde Kalıplı Yüzme Havuzu İnşaatı Yapılır.

Ankara Havuz İletişim Bilgilerinden - 0 312 335 07 27 - bizimle iletişime geçerseniz havuzu yaptıracağınız alan ile ilgili ön bilgi alınır  ve sizinle konuyu detaylandırarak size özel çözümler üretiriz. Yapılacak işlemlerin başında havuz yapılacak yerin ölçüleri almak gelir ve zemin üzerinde yapılan kazı çalışması sonunda ortaya çıkan harfiyat alınır. Bundan  sonraki adımda çalışma betonu atılır ve kalıp işçiliğine başlanır. Demir uygulaması bitirilir ve kalıp işçiliği betona hazır hale getirilir. Ayrıca filtre sistemi boruları yerleştirilir. Ankara Havuz yalnız havuz imalatındaki işçiliği ile değil yüzme havuzu, olimpik havuz vb havuz imalatlarında kullandığı malzemelerin kalitesiyle tüm Türkiye’ye havuz imalatında hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Havuzun zemin, yan duvarlar ve savak kanal betonları tek parça olarak atılır. Ardından havuz kalıpları sökülür ve havuz dengeye alınır. Ayrıca makine dairesi ve denge tankı tablası atılmaktadır. Havuz içi sıvası ve zemin şapı yapılır. Havuz güneşlenme platformu demir ve beton uygulaması yapılır. Havuz içi izolasyonu yapılır. Havuz içi ve güneşlenme platformu seramik uygulaması yapabilir. Havuz kenar kaydırmaz porselen tutamakları yapılır. Havuz filitrasyon sistemi ve aydınlatma sistemi monte edilir.

Havuz inşaatı tamamlanır ve su doldurulur. İster konutlarınızda , ister otelinizde, pansiyonunuzda isterseniz halka açık hizmete sunacağınız bir işletmede olsun inşaatımız bittikten sonra yüzme havuzu bakım ve temizlik eğitimi verildikten sonra müşteriye teslim edilir.

Yüzme havuzunuzda isteğiniz üzerine porselen kaplamalı çocuk havuzu kısmı da  yüzme havuzu içinde hizmete sunulabilir. 

Her ne kadar kulağa ilk geldiğinde ulaşılması zor bir hizmet gibi gelse de , alanı müsait bir çok toplu konut , sitelerde ya da müstakil evinizin bahçesinde artık sadece kendi site bloklarına uygun yüzme havuzu yaptırmakla , kendilerine , misafirlerine , özellikle tatil döneminde uzak bir yere ya da tatil yöresine tatile gidemeyecek kadar yoğun çalışan insanların yaşadığı bu yerlerde  kendilerine her gün boş vakitlerinde keyif sürebilecekleri bir ortama kavuşmuş olurlar. Yüzme tüm vücudun tamamını çalıştıran bir ekzersiz olup , insanlar ister bulundukları yerin yakınında ister uzağında olsun havalar ısındığında havuz seçeneklerini değerlendirmek isterler.

Yıllardır yüzme havuzu imalatını Türkiye’de sizlerin hizmetine sunan Ankara Havuz , referanslarını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. Web sitemize girerek – www.ankarahavuz.com – yaptığımız yüzme havuzu yapımında fotoğraflanan aşamaları görebilirsiniz. Pileymut kalıplı Taşmalı ve skimmer li Yüzme Havuzu ve Süs Havuzları Anahtar teslimi yapmaktayız.

 

Büyük otellerden tutun da küçük pansiyonlara kadar konaklama yerlerine gelen  yerli yabancı turistlerin odaya yerleşme süreci bitmeden lobideyken ilk değerlendikleri hizmet güzel bir yüzme havuzunun kullanışlılığı , büyüklüğü ,kapasitesi ,bulunduğu yer , temizliği ,kullanan insanların memnuniyetidir. Özellikle çocuklu aileler için havuzun niteliği , kalitesi ve temizliği çok büyük önem taşır. Denize gittiklerinde havuz kenarındaki yemek , içececek ve oda hizmetlerinden yararlanamayacakları için kaliteli , bakımlı yüzme havuzu bu tür konaklama yerlerinde  tercih sebebidir.Ankara Havuz bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanmanız için , işletmenize, otelinize ,pansiyonunuza Türkiye’deki en kaliteli yüzme havuzu imalatı hizmetini verecektir.

  
3920 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın