• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com

Anasayfa


     Kuğu ve ördek havuzu

   
Ürün Kodu : PHS 210
Ürün Özellikleri
500X250X50
        İncele
 
 
İncele
Ördek havuzları imalatıFiberglass ördek,kaz,kuğu yüzme havuzları, Monoblok tek parça polyester yüzme havuzu, 2,5 metre eninde 5 metre uzunluğunda 50 cm derinliğinde Yüzme havuzu imalatı, Montajı Kolay havuz olarak uzun ömürlü oluşu ve zamandan tasarruf etmek isteyenler için, Dar alanlarda da havuz yapımın çok zor olduğu yerlerde bir iki günde montaj yapılabilen ertesi gün havuzu kullanabilme olanagı sunan; imalat aşamasında etrafı fazla deforme etmeyen montajı kolay olan renk ve değişik ölçü seçeneği olan fiberglas havuzlarımız hem sağlam hem hijyenik hemde su sızdırmazlık garantilidir.

 Kazlarınız,ördekleriniz,kuğularınız için yapılmakta olan fiberglas polyester havuz,yaz aylarının sıcaklarında kavrulmadan sitrese girmeden rahatça yüzebilecekleri mutlu olacakları bir fiberglas kaz ördek havuzu

 Polyester fiberglas kaz ördek ve kuğu havuzu olarak kullanımının yanında diğer evcil hayvanlarınız içinde kullanabileceğiniz portatif havuz olarakta  kullanılmaktadır.


 Fiberglas polyester havuzların daha ekonomik ve taşınabilir olduğunuda göz önünde bulundurusak fiberglas polyester kaz ve ördek yüzme havuzları; hobi bahçelerine,villa bahçelerine,çiftliklere,malikhanelere yüzme havuz yapılması artık daha kolay ve fiyatı uygun havuz olarak daha mantıklı olduğu bilinmektedir. Hem Portatif hem dekoratif hemde doğal taş kaplamsından dolayı doğal bir ördek ve kaz havuzudur. havuz olarak da bilinen fiberglas yüzme havuzları aynı zamanda bir yerden bir yere taşınması  nakli daha kolaydır. 

http://www.ankarahavuz.com http://www.havuzsan.com http://www.bestfiberpool.com   
htp://www.ankarahavuz.com.tr 

internet sitelerimizle sizlere havuz yapımı,havuz projeleri,havuz tasarımı,havuz malzemeleri,havuz ekipmanları satışı,havuz filtrasyon sitemleri,havuz merdiveni,havuz aydınlatması,havuz robotu,Otomatik dozajlama,havuz kimyasalları,havuz motoru,havuz pompası,kumfiltresi,fiberglas polyester kapak imalatı ve satışı da yapmaktayız.

Fiberglas havuzlar konusunda daha detaylı bilgi ve havuz fiyatları hakkında bilgi almak için  lütfen internet sitelerimiz üzerinde bizimle iletişime geçiniz.