• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com

Anasayfa


     Şelale tulumbalı dekoratif

   
Ürün Kodu : ŞTD 0022
Ürün Adı : Havuzsan
Ürün Özellikleri
95 cm çapında 40 cm derinliğinde Fiberglass doğal şelale (tulumbalı)
        İncele
 
 
İncele
Tulumbalı doğaltaş kaplamalı fiberglas şelale imalatıFiberglass havuzteknesi üzerine fiberglası macunu ile kaplanan doğal taşları ile Üzerine konan küp testi yerleştirilerek bahçenizde balkonunuzda tarasınızda hobi bahçenizde villa bahçenizde suyun sesi ile tarihten gelen küp ve doğal taşın birleşimi ile kendinizden geçeceğiniz eski anılarınızı hatırlayacağınız bir doğal tulumbadan akan şelale görseli ile suyun sesi birleştiğinde muhteşem bir kafa dinleme rahatma hissedeceksiniz. Bir damla su sesi rahatlatır hekezi..

tulumbalıdoğal şelale,
 Monoblok tek parça polyester 100 cm çapında 40 cm derinliğindedir. tulumbadann akan şelale imalatı, montajı Kolay havuz olarak uzun ömürlü oluşu ve zamandan tasarruf etmek isteyenler için,  heryere taşınabilen  bir  günde montaj yapılabilen aynı gün şelaleyi kullanabilme olanagı sunan; imalat aşamasında etrafı hiç deforme etmeyen  renk ve değişik ölçü seçeneği olan fiberglas havuzlarımız hem sağlam hem hijyenik hemde su sızdırmazlık garantilidir.

 
 Ankara havuz olarak Türkiye nin her yerine ve yurt dışı satışları yapılmaktadır.


 Fiberglas polyester havuzların daha ekonomik ve taşınabilir olduğunuda göz önünde bulundurusak fiberglas polyester tulumbalı şelale havuzlarıhobi bahçelerine,villa bahçelerine,çiftliklere,malikhanelere yapılması artık daha kolay ve fiyatı uygun şelale olarak daha mantıklı olduğu bilinmektedir. Hem Portatif hem dekoratif hemde doğal taş kaplamsından dolayı doğal bir şelaledir. 

http://www.ankarahavuz.com http://www.havuzsan.com http://www.bestfiberpool.com   
htp://www.ankarahavuz.com.tr 

internet sitelerimizle sizlere havuz yapımı,havuz projeleri,havuz tasarımı,havuz malzemeleri,havuz ekipmanları satışı,havuz filtrasyon sitemleri,havuz merdiveni,havuz aydınlatması,havuz robotu,Otomatik dozajlama,havuz kimyasalları,havuz motoru,havuz pompası,kumfiltresi,fiberglas polyester kapak imalatı ve satışı da yapmaktayız.

Fiberglas havuzlar ve şelaleler konusunda daha detaylı bilgi ve havuz fiyatları hakkında bilgi almak için  lütfen internet sitelerimiz üzerinde bizimle iletişime geçiniz.