• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com

Anasayfa


     Balık havuzu böbrek formlu

   
Ürün Kodu : BH 001
Ürün Adı : HAVUZ SAN
Ürün Özellikleri
Fiberglas süs havuzları ve balık havuzu
        İncele
 
 
İncele
Doğaltaş kaplamalı fiberglas balık havuzu süs havuzu, imalatıFiberglass havuz teknesi üzerine fiberglası macunu ile kaplanan doğal taşları ile Üzerine konan mini şelale yerleştirilerek bahçenizde,hobi bahçenizde villa bahçenizde suyun sesi ile tarihten gelen küp ve doğal taşın birleşimi ile kendinizden geçeceğiniz eski anılarınızı hatırlayacağınız bir doğal küpten akan şelale görseli ile suyun sesi birleştiğinde muhteşem bir kafa dinleme rahatma hissedeceksiniz. Bir damla su sesi rahatlatır hekezi..

küplü doğal şelale,
 Monoblok tek parça polyester şelale imalatı, montajı Kolay havuz olarak uzun ömürlü oluşu ve zamandan tasarruf etmek isteyenler için,  heryere taşınabilen  bir  günde montaj yapılabilen aynı gün şelaleyi kullanabilme olanagı sunan; imalat aşamasında etrafı hiç deforme etmeyen  renk ve değişik ölçü seçeneği olan fiberglas havuzlarımız hem sağlam hem hijyenik hemde su sızdırmazlık garantilidir.

 Bu ve benzeri imalatlarımızda balık besleye bilir nilüfer yetiştirebilirsiniz.
 Ankara havuz olarak Türkiye nin her yerine ve yurt dışı satışları yapılmaktadır.


 Fiberglas polyester havuzların daha ekonomik ve taşınabilir olduğunuda göz önünde bulundurusak fiberglas polyester şelaleli süs havuzlarıhobi bahçelerine,villa bahçelerine,çiftliklere,malikhanelere yapılması artık daha kolay ve fiyatı uygun şelale olarak daha mantıklı olduğu bilinmektedir. Hem Portatif hem dekoratif hemde doğal taş kaplamsından dolayı doğal bir şelaledir. 

http://www.ankarahavuz.com http://www.havuzsan.com http://www.bestfiberpool.com   
htp://www.ankarahavuz.com.tr 

internet sitelerimizle sizlere havuz yapımı,havuz projeleri,havuz tasarımı,havuz malzemeleri,havuz ekipmanları satışı,havuz filtrasyon sitemleri,havuz merdiveni,havuz aydınlatması,havuz robotu,Otomatik dozajlama,havuz kimyasalları,havuz motoru,havuz pompası,kumfiltresi,fiberglas polyester kapak imalatı ve satışı da yapmaktayız.

Fiberglas havuzlar ve şelaleler konusunda daha detaylı bilgi ve havuz fiyatları hakkında bilgi almak için  lütfen internet sitelerimiz üzerinde bizimle iletişime geçiniz.110X230X70 CM iç ölçülerinde olup üzerine döşenecek doğal taşlarla ölçüleri birazdaha genişlemektedir. Türkiye nin her yerine satış ve uygulama yapılmaktadır. Doğal taş seçenekleri vardır.