• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com

Anasayfa


     Aeratör yüzer fıskiyeli duba

   
Ürün Kodu : AFH 378
Ürün Adı : Havuzsan
Ürün Özellikleri
Göletlerde, Derin su havzalarında, Nehirlerde ve Denizlerde kullanılır. Alttaki videoyu izleyiniz..
        İncele
 
 
İncele

Earatör fıskiyeli duba, görsel amaçlı kullanılan bir ekipmandır. Bu cihaz, suyun belirli bir basınçla püskürtülmesini sağlayarak suyun havalandırmasını sağlayarak suya oksijen katmakta ve havuz göl gibi yerlerde suyun daha az kirlenmesini sağlamaktadır. Fıskiye ise, suyun püskürtülmesini sağlayan parçadır. Earatör fıskiyeli duba genellikle denizde, göletlerde, Çapı 10 metre ve üzeri süs havuzlarında, bahçelerde veya parklarda görsel amaçlı kullanılır.

Earatör fıskiyeli duba sistemlerinde LED aydınlatma ile akşamları da su ve ışık gösterisi yapılmaktadır.

Ankarahavuz ve havuzsan olarak üretimini yapmış olduğumuz Earatör fıskiyeli duba sistemlerimizin uygulamalarına web adreslerimizden  www.ankarahavuz.com  www.ankarahavuz.com.tr ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Earatör fıskiyeli dubanın bir diğer adı da su havalandırıcısı dır. Suya oksijen katmakta ve havuz göl gibi yerlerde suyun daha az kirlenmesini sağlamaktadır. Fıskiye ise, suyun püskürtülmesini sağlayan bir sitemdir.

Fıskiye, suyun belirli bir basınç altında püskürtülmesini sağlayan bir ekipmandır. Genellikle fıskiye çeşitleri arasında sabit fıskiye, hareketli fıskiye, yağmur fıskiyesi gibi seçenekler bulunur. sistemin içerisindeki su basınçlı olarak fıskiyeye iletilir ve buradan da su püskürterek görsel bir obje gerçekleştirir. Farklı tiplerdeki fıskiyeler, suyun dağılım şeklini ve mesafesini ayarlanabilir hale getirmek için tasarlanmıştır.

 

Ankara havuz sistemleri ve havuz malzemeleri imalatları olarak Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına hizmetimiz vardır.