• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com

Anasayfa


     Polyester Fiberglas Yüzme Havuzu

   
Ürün Kodu : POOL 010
Ürün Adı : Yüzme havuzu
Ürün Özellikleri
650X300X150 CM kendinden merdivenli ve dinlenme yeri var Havuzu kabuk olarak da sipariş verebilirsiniz yerine montajlı da sipariş verebilirsiniz..
        İncele
 
 
İncele

Fiberglas yüzme havuzları, fiberglas malzemesinden yapılan dayanıklı ve uzun ömürlü yüzme havuzlarıdır. Fiberglas, cam elyafının bir matris içinde polyester reçine ile birleştirilmesiyle oluşturulan hafif ve güçlü bir malzemedir.

 

Fiberglas yüzme havuzları, diğer geleneksel malzemelerden yapılan havuzlara kıyasla birçok avantaja sahiptir. Öncelikle fiberglasın pürüzsüz yüzeyi sayesinde bakteri ve alg oluşumu engellenir, bu temizlik işlerini kolaylaştırır. Ayrıca fiberglasın esnek yapısı sayesinde zemin hareketlerine uyum sağlayabilir, bu da deprem gibi durumlarda daha güvenli hale gelmesini sağlar.

 

Fiberglas yüzme havuzları ayrıca çabuk kurulabilmesi, sızdırmazlık özellikleri ve düşük bakım gereksin ile de tercih edilen bir seçenektir. Ayrıca fiberglasın pürüzsüz ve parlak yapısı suyun daha temiz kalmasını sağlar.

Ankara havuz  markası altında kendi üretimimimiz kaliteli sağlam olan mono blok fiberglas polyester yüzme havuzlarında 9-10 mm CTP polyester kullanmakta ve çelik konstrüksiyon destekli dayanıklı sağlam fiberglas polyester yüzme havuzları imalatları yapmaktayız.

 

Ankara havuz ve fıskiye sistemleri imalatçısı olarak polyesterden fiberglastan makine dairesi 120x120 100x100 cm makine manevra odası flitrasyon ünitelerinin kabinlerini üretmekteyiz.

Fiberglas yüzme havuzlarımız kendisinden merdivenli olduğu için ayrıyeten merdiven masrafından da tasarruf etmiş olursunuz.

Yüzme havuzları imalatı, Fiberglass yüzme havuzları, Monoblok tek parça polyester yüzme havuzu, 3 metre eninde 6,5 metre uzunluğunda 1,5 cm derinliğinde Yüzme havuzu imalatı, Montajı Kolay havuz olarak uzun ömürlü oluşu ve zamandan tasarruf etmek isteyenler için, Dar alanlarda havuz yapımın çok zor olduğu yerlerde bir iki günde montaj yapılabilen ertesi gün havuzu kullanabilme olanagı sunan; imalat aşamasında etrafı fazla deforme etmeyen montajı kolay olan renk seçeneği olan fiberglas havuzlarımız hem sağlam hem hijyenik hemde su sızdırmazlık garantilidir.

 Fiberglas polyester havuzların daha ekonomik ve taşınabilir olduğunuda göz önünde bulundurusak fiberglas polyester yüzme havuzları hobi bahçelerine, villa bahçelerine,teraslara yüzme havuz yapıması artık daha kolay ve fiyatı uygun havuz olarak daha mantıklı olduğu bilinmektedir. Portatif havuz olarak da bilinen fiberglas yüzme havuzları aynı zamanda bir yerden bir yere taşınması  nakli daha kolaydır.

http://www.ankarahavuz.com
http://www.havuzsan.com 
http://www.bestfiberpool.com   
htp://www.ankarahavuz.com.tr

internet sitelerimizle sizlere havuz yapımı,havuz projeleri,havuz tasarımı,havuz malzemeleri,havuz ekipmanları satışı,havuz filtrasyon sitemleri,havuz merdiveni,havuz aydınlatması,havuz robotu,Otomatik dozajlama,havuz kimyasalları,fiberglas polyester kapak imalatı ve satışı da yapmaktayız.

Fiberglas havuzlar konusunda daha detaylı bilgi ve havuz fiyatları hakkında bilgi almak için  lütfen internet sitelerimiz üzerinde bizimle iletişime geçiniz.