• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905445599794
  • https://instagram.com/ankarahavuz?utm_medium=copy_link
  • https://www.youtube.com/results?search_query=ankarahavuz.com

Anasayfa


     Çocuk Yüzme Havuzu

   
Ürün Kodu : POOL 013
Ürün Adı : HAVUZSAN - ANKARA HAVUZ
Ürün Özellikleri
200X200X50 CM Monoblok fiberglas CTP
        İncele
 
 
İncele
Çocuk yüzme havuzları imalatı, Fiberglass çocuk yüzme havuzları, Monoblok tek parça polyester yüzme havuzu, 2 metre eninde 2 metre uzunluğunda 50 cm derinliğinde Yüzme havuzu imalatı, Montajı Kolay havuz olarak uzun ömürlü oluşu ve zamandan tasarruf etmek isteyenler için, Dar alanlarda havuz yapımın çok zor olduğu yerlerde bir iki günde montaj yapılabilen ertesi gün havuzu kullanabilme olanagı sunan; imalat aşamasında etrafı fazla deforme etmeyen montajı kolay olan renk seçeneği olan fiberglas havuzlarımız hem sağlam hem hijyenik hemde su sızdırmazlık garantilidir.

Yüzme havuzları ,Çırpıma havuzları Filtrasyon sistemleri hazır halde'de fitrasyon kabinine monte edilmiş şekilde de satılmaktadır.


 Polyester fiberglas çocuk havuzu olarak 03 - 06 yaşlarına hitap etmekte olup ayrıca ve engellilerinde kullanabileceği rahat havuzlardır.

 Fiberglas polyester havuzların daha ekonomik ve taşınabilir olduğunuda göz önünde bulundurusak fiberglas polyester yüzme havuzları hobi bahçelerine, villa bahçelerine,teraslara yüzme havuz yapıması artık daha kolay ve fiyatı uygun havuz olarak daha mantıklı olduğu bilinmektedir. Portatif havuz olarak da bilinen fiberglas yüzme havuzları aynı zamanda bir yerden bir yere taşınması  nakli daha kolaydır. 

http://www.ankarahavuz.com 
http://www.havuzsan.com 
http://www.bestfiberpool.com   
htp://www.ankarahavuz.com.tr 

internet sitelerimizle sizlere havuz yapımı,havuz projeleri,havuz tasarımı,havuz malzemeleri,havuz ekipmanları satışı,havuz filtrasyon sitemleri,havuz merdiveni,havuz aydınlatması,havuz robotu,Otomatik dozajlama,havuz kimyasalları,havuz motoru,havuz pompası,kumfiltresi,fiberglas polyester kapak imalatı ve satışı da yapmaktayız.

Fiberglas havuzlar konusunda daha detaylı bilgi ve havuz fiyatları hakkında bilgi almak için  lütfen internet sitelerimiz üzerinde bizimle iletişime geçiniz.