Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret239512

Su perdesi ve Cam Perde İmalatı

Su Perdesi nedir nerelerde kullanılır diyorsanız şunu söylemeliyiz ki su cam üzerinden süzülüp akarken  LED ışıkların yansımasıyla gözler önüne serilen büyülü manzara her yana dağılan dalgalı su gölgelerini mutlaka görmelisiniz. Ankara Havuz su perdeleri ve cam perde imalatında Türkiye’nin her yerinde bu güzel görüntüye bazen evlerinizde bazen ofislerinizde hizmetinize sunmaktadır.

İç ve dış mekanlarımızda su perdesi imalatlarımızı kaliteli ve genel mekan konseptini koruyacak şekilde imalatlarımız mevcuttur.  Yıllara yayılan su perdesi ve cam perde imalatı tecrübemizle mekanınız içeride ya da dışarıda olsun sizlere en uygun tasarım seçeneğini Ankara havuz olarak sunabileceğimiz gibi , sizlerde bizlere aklınızdan geçeni yada hayalini kurduğunuz tasarımı aktarabilirsiniz. Böylece ortaya çıkan suyun ve ışıklandırmanın dansı ile su perdeniz mekanınızın atmosferini çekici ve eşssiz kılacaktır.

     Su Perdelerinin birçok çeşidini tasarlamaktayız.  Sadece şeffaf camla sınırlı olmayan bu ürüne istediğiniz desenleri işliyoruz. İster sevdiğiniz bir söz, ister sevdiğiniz bir kişinin silueti, isterseniz firmanızın logosunu tasarlatabiliriz ve dilediğiniz mekânı Su Perdesi ile süsleyebilirsiniz.

     Su perdelerinizi yaparken kullandığımız su perdesi malzemeleri son dereceli kaliteli malzemedendir.

      Metal kısımları tamamen paslanmaz olmakla beraber uzun yıllar göz alıcı yenilikte duracaktır. Camlar ise temperli olmakla beraber kolay kolay kırılmaz, kırıldığında tamamen un ufak parçala ayrılarak çevreye sıfır zarar vermektedir.

      Su perdeleri aslında yüksek güçteki dalgıç pompalar ile açık alandaki Deniz, Göl, Havuzlarda su yüzeyinin üstünde yarım ay şeklinde oluşturulan sudan perdelerdir.Kapalı ortamlarda ise suni havuzlar oluşturularak suyun yukarıdan aşağıya düz bir şekilde akmasıyla oluşturulan sudan yüzeyler elde edilmesidir.

Organizasyon firması iseniz oluşturulacak konsept içinde de müşterilerinizin talepleri doğrultusunda Ses Sistemi, Işık Sistemi, Müzik Sistemleri, Pirotek ( Ateş Efektleri, Yağmur, Patlayıcılar) ve Havai Fişek efektleriyle organizasyonunuz çok daha zenginleştirilebilirsiniz.

Su perdesi ve cam perde ürünlerimizden bazıları

Tüm Su perdesi –duvarı Misinalı ve Cam Perde Havuz Sistemleri İmalatı ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

 

Etiketler:

camdan şelale , krom şelale , iç mekan su şelalesi , su perdesi fiyatı ,iç mekan şelale fiyatları ,su şelalesi fiyatları ,su duvarı fiyatları ,su perdesi fiyatları , su perdesi imalatı ,cam su perdesi fiyatları ,su perdesi nasıl yapılır , su perdesi yapımı , su perdesi sistemleri ,havuz su perdesi ,su duvarı nasıl yapılır